АТ «КІБ» встановив новий термінал самообслуговування у Ірпінській міськраді
15.07.2019 11:57:14

Задля зручності мешканців та гостей Ірпіня «Комерційний індустріальний банк» підключив термінал самообслуговування, який розміщено в так званому «Прозорому офісі» виконавчого комітету Ірпінської міської ради за адресою: Київська обл., м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-А.

Терміналом можуть користатися як клієнти нашого банку, так і інші громадяни. Ознайомитися з тарифами можливо на сайті Банку

Через термінал можна оплатити такі послуги як:

-адміністративні

-мобільного зв’язку

-інтернет-провайдерів

-телебачення

-фінансові

-благодійність

-інші послуги

«Термінали самообслуговування залишаються зручним і зрозумілим каналом надання банківських послуг, яким користується досить багато людей. Ми намагались зробити процес платежу простим та швидким», – підкреслила Марина Нестеровська, директор департаменту по роботі з роздрібними клієнтами, - «Наш термінал приймає оплату готівкою, отримати решту можна на мобільний телефон або перерахувати на благодійність».

Подробнее title ?> title ?>
«Комерційний індустріальний банк» долучився до круглого столу не тему ЕСКО-проектів
18.07.2019 12:48:21

Програма розвитку ООН (ПРООН) в ході Оціночної місії ПР ООН по проекту ЕСКО організувала круглий стіл із представниками банківського сектору для обговорення бар’єрів у розвитку проектів ЕСКО у Україні та шляхів їх подолання. АТ «КІБ», який першим в Україні запустив фінансування ринку ЕСКО-проектів, приєднався до цього заходу.

Круглий стіл було організовано з метою розширення механізмів впровадження енергозберігаючого сервісу, а також подолання фінансових бар`єрів розвитку ринку ЕСКО у нашій країні. Представником ПР ООН виступив старший радник управління ЕСКО-проектами та фінансовими механізмами пан Луїз-Філіпп Лавойє.

Від «Комерційного Індустріального Банку» на круглому столі був присутній Директор Департаменту факторингових, документарних операцій та торгового фінансування Дмитро Чорний. Він поділився успішним досвідом фінансування ЕСКО-проектів АТ «КІБ», надав свої рекомендації партнерам з інших банків та фінансових установ. Нагадаємо, АТ «КІБ» першим в Україні здійснив фінансування ЕСКО-контрактів за допомогою факторингу. Банк розробив найбільш оптимальну модель фінансування ЕСКО-проектів за допомогою цього інструменту. Принциповим досягненням є те, що дана модель дозволяє надавати фінансування без заставного майна. До речі, фінансування ЕСКО–проектів – це лише один із більше ніж 15 напрямків застосування факторингу як фінансового інструменту, оскільки АТ «КІБ» інсталює факторинг в бізнес-процеси конкретного клієнта, адаптуючи його під індивідуальні запити.

Довідково:

Акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк» та Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) співпрацюють у сфері фінансування програм енергоефективності та відновлюваної енергетики. У січні 2019 року було підписано Меморандум про партнерство між АТ «КІБ» та ПРООН.

У рамках підписаного документа сторони реалізують проект «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО». Метою проекту є впровадження європейських стандартів енергоспоживання та створення комфортних умов перебування у громадських будівлях.

Сторони здійснюють інформаційно-консультативну, експертно-аналітичну, іншу співпрацю та координацію дій для реалізації спільних проектів, програм, заходів, спрямованих на розвиток енергозбереження, енергоефективності, «зеленої» енергетики та розбудови необхідної інфраструктури у цих сферах.

Подробнее title ?> title ?>
Зміна тарифів за системою грошових переказів WesternUnion
15.07.2019 14:32:19

Шановні Клієнти!

Інформуємо, що з 17.07.2019 змінюються тарифи на відправку грошових коштів за системою грошових переказів WesternUnion з України до Туреччини та інших напрямків.

Ознайомитись з тарифами можна на згідно Додатка 1. сайті АТ «КІБ», за телефоном Контакт-центру 0 800 501 200 (дзвінки безкоштовні у межах України) або у відділеннях Банку.

Подробнее title ?> title ?>
Отримайте знижку на пальне з карткою Mastercard від Комерційного Індустріального Банку
10.07.2019 13:30:47

З 8 липня по 8 жовтня 2019 року, заправляючись будь-яким видом пального та розраховуючись карткою Mastercard через мобільний додаток «AmicPAY», отримуйте додаткову знижку на кожен літр пального.Офіційні правила акціїПодробнее title ?> title ?>
Оголошення для клієнтів Центрального відділення АТ «КІБ»
10.07.2019 14:17:29
Шановні клієнти!

Повідомляємо Вам, що рішенням Тарифного комітету АТ «КІБ» (Протокол №58 від 09.07.2019) з

01.08.2019 в Банку змінюються тарифи для клієнтів, не приєднаних до Публічних правил

обслуговування корпоративних клієнтів АТ «КІБ» (поточні рахунки відкриті до 19.09.2015р.) згідно Додатка 1.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь, будь ласка, до відділення Банку, яке знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 6, тел. (044) 586-54-92.
Подробнее title ?> title ?>
КОМЕРЦІЙНИЙ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ БАНК: успішний досвід з ЕСКО-кредитування
05.07.2019 13:28:16

ЕСКО проекти для України – це впевнений крок у майбутнє. Про те, як і навіщо «Комерційний індустріальний банк» першим почав успішно інвестувати в екологічне майбутнє країни, розповіла Тетяна Путінцева, Голова Правління АТ «КІБ».Подробнее title ?> title ?>
Комерційний Індустріальний Банк у трійці кращих середніх банків України
03.07.2019 13:22:21

За результатами online-голосування Комерційний Індустріальний Банк посів третє місце серед середніх банків України за версією першого Всеукраїнського проекту «ФІНАНСОВІ УСТАНОВИ УКРАЇНИ: гідні, успішні, надійні».Організатори Проекту: Асоціація Українських Банків; Видавничий Дім «Україна Бізнес»; Ліга страхових організацій України (ЛСОУ); Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine); IBI rating; РА «Стандарт рейтинг»; АФ «Стандарт Аудит»; Українське кредитне Бюро; консультаційна підтримка - Національний банк України (НБУ); медіа-партнерство - Перший Діловий Телеканал.Номінантами проекту стали банки, які здійснювали свою діяльність на території України протягом минулого року. Підведення підсумків ґрунтувалось на відкритих даних НБУ, АУБ, Рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг» (Україна), на даних, наданих банками до Оргкомітету Проекту, опитування серед учасників ринку.Нагадаємо, що в рамках першого Всеукраїнського проекту «ФІНАНСОВІ УСТАНОВИ УКРАЇНИ: гідні, успішні, надійні» Комерційний Індустріальний Банк також переміг у номінації «Перший банк з ЕСКО кредитування».Довідка:Акціонерне товариство «Комерційний Індустріальний Банк» зареєстрований НБУ 3 грудня 1993 року.АТ «КІБ» - це Банк із 100% іноземним капіталом. Єдиним акціонером банку є іноземний інвестор Стефан Пол Пінтер - засновник і виконавчий директор GML Capital LLP (www.gmlcapital.net) приватної інвестиційно-банківської та керуючої компаній з головним офісом у м. Лондон, Велика Британія.Довгостроковий кредитний рейтинг АТ «КІБ» за національною шкалою на рівні uaАА (характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами). Голова Правління АТ «КІБ» Тетяна Путінцева увійшла до четвірки кращих фінансистів країни за версією професійної премії «FinAwards-2019». За результатами рейтингу «50 провідних банків України-2019» Комерційний Індустріальний Банк зайняв тридцять друге місце, покращивши свої позиції одразу на 18 пунктів. За підсумками X Всеукраїнського конкурсу «Банк року-2018», організованого міжнародним фінансовим клубом «Банкір», АТ «КІБ» здобув перемогу в номінації «НАЙБІЛЬШ НАДІЙНИЙ ТА СТІЙКИЙ БАНК». Ліцензія НБУ №186 від 11.11.2011. Свідоцтво учасника ФГВФО № 106 від 06.11.2012 (гранична сума відшкодування за вкладами - 200 000 грн).

Подробнее title ?> title ?>
Запровадження міжнародного номера банківського рахунку IBAN в Україні
05.07.2019 13:24:58

Шановні клієнти!

З 5 серпня 2019 року відповідно до постанов Правління Національного Банку України №162 від 28.12.2018р. та №41 від 22.02.2019р. всі банки України, в тому числі і АТ «КІБ», відкриватимуть клієнтам нові рахунки у стандарті IBAN.

В період з 05.08.2019р. по 31.10.2019р. діятиме перехідний період, протягом якого можна виконувати розрахунки як з використанням рахунків у стандарті IBAN, так і в старому форматі рахунків.

Застосування IBAN з 1 листопада 2019 року стане обов’язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення переказів коштів як у національній, так і в іноземних валютах, зокрема під час транскордонних переказів. Тобто, всі перекази з 1 листопада 2019 року будуть здійснюватися лише з використанням рахунків у стандарті IBAN.

Завдяки запровадженню IBAN клієнти банків зможуть:

- зручно та просто ідентифікувати платника та отримувача коштів, а також банк України, що їх обслуговує;

- уникати помилок у реквізитах рахунків завдяки скороченню реквізитів у розрахункових документах;

- швидше здійснювати перекази та отримувати кошти.

-Починаючи з 05.08.2019 ви можете дізнатися свій номер IBAN у

відділеннях Банку або за телефонами Контакт-центру Банку 0 800 501 200

(дзвінки безкоштовні у межах України).

Подробнее title ?> title ?>
Розраховуйтеся картками Mastercard від Комерційного Індустріального Банку на Rozetka та отримуйте безкоштовну доставку Отримуйте безкоштовну доставку товарів продавця Rozetka, розраховуючись карткою Mastercard від АТ «КІБ» на суму від 500 грн.
01.07.2019 13:17:32

Акція діє з 01.07.2019 по 14.07.2019* для всіх регіонів, окрім міста Київ та за винятком території проведення ООС і тимчасово окупованої території.

*Організатор акції залишає за собою право закінчити акцію достроково.

Подробнее title ?> title ?>
АТ «КІБ» підвищив ставки за депозитами для фізичних осіб
01.07.2019 09:16:10

З 1 липня 2019 року АТ "КІБ" підвищив ставки за депозитами фізичних осіб для нових та переоформлених вкладів.

Відтепер максимальна дохідність за вкладами складає до 18,5*% річних у національній валюті та до 5,3*% річних в іноземній валюті.Детальна інформація щодо умов депозитів та Програми лояльності на сайті у відділеннях банку або за телефоном Контакт-центру 0 800 501 200

(дзвінки безкоштовні у межах України).

*Ставки вказано з урахуванням Програми лояльності.

Подробнее title ?> title ?>